WinkelsKlantenservice
Catrice Wimperkruller

Over dit product

Productinformatie

Geef je wimpers een prachtige krul en scheid ze gemakkelijk en snel met deze Catrice Wimperkruller.

Hoe gebruik je de Catrice Wimperkruller?
Open de wimperkruller en breng deze naar je bovenste wimperlijn. Doe de kruller dicht en knijp er zachtjes in, ongeveer 10 seconden lang. Herhaal de stap bij je andere oog. Breng daarna je mascara aan.

De wimperkruller wordt geleverd met twee navulpads.

EAN code 3506721

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Belangrijk

  • Richtlijnen

    PRODUCT_OF_DAILY_USE_DIRECTIVE BIOCIDE_REGULATION

Gebruikersaanwijzing

  • Bereidingsinstructies 2

    Wimperkrullers voegen direct lengte toe en liften je wimpers! Zo doe je dat: kijk recht in de spiegel en open de wimperkruller als een schaar. Breng de wimperkruller naar je bovenste wimpers – niet te dicht bij de wortels – en knijp hem dicht. Knijp voorzichtig en houd ongeveer 10 seconden vast, en open vervolgens de wimperkruller opnieuw. Let op: breng mascara pas aan als je klaar bent met het krullen van de wimpers, anders kunnen de fijne haartjes vast komen te zitten of loskomen.

Contactinformatie

  • Marktverantwoordelijke in de EU

    cosnova

  • Communicatieadres

    Frankfurt (D-65843)

  • Type communicatiekanaal

    E-mail

  • Communicatiekanaalgegevens

    service@cosnova.eu

  • Contact type

    Consumentenservice

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis afhalen in een Kruidvat winkel:
Je kunt er ook voor kiezen om je bestelling gratis af te laten leveren bij een Kruidvat winkel bij jou in de buurt. Lees meer informatie over afhalen in een winkel

Gratis thuisbezorgen:
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 4.95 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:

Bestelmoment Bezorgmoment
Maandag voor 22:00 Dinsdag
Dinsdag voor 22:00 Woensdag
Woensdag voor 22:00 Donderdag
Donderdag voor 22:00 Vrijdag
Vrijdag voor 22:00 Zaterdag
Zaterdag en Zondag Zondag

Ander bezorgmoment?
Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Catrice Wimperkruller

EAN code 3506721
   
  Oct 24, 2019 - Dec 31, 2026
 
3506721
  Kleur BLACK
Catrice Wimperkruller
Catrice Wimperkruller BLACK
De Kruidvat Skincarewijzer: huidadvies en meer
 
De Kruidvat Skincarewijzer: huidadvies en meer

Kruidvat is altijd voordelig

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis Gratis ophalen in de winkelGratis thuisbezorgd vanaf 50.00Gratis retournerenGratis punten met je Kruidvat kaartpostnl (1).jpg