
Kruidvat Nagellakremover




Gratis je bestelling afhalen in de winkel, altijd een winkel in de buurt.
Tot aan je deur bezorgd met PostNL of haal gratis op in jouw Kruidvat winkel.
Gratis thuisbezorgd bij een bestelling vanaf 50 euro.
Met jouw extra voordeelkaart spaar je punten voor gratis producten én extra korting!
Productinformatie
Productinformatie
Reinig je gelakte nagels snel en effectief met de Kruidvat Nagellakremover. De remover verwijdert je nagellak gemakkelijk en bevat aceton. Gebruik deze remover niet voor kunstnagels.
Bevochtig een katoenen watje met de Kruidvat Nagellakremover. Leg het watje enkele seconden op je nagel en veeg vervolgens in één beweging de nagellak van je nagel. Wrijf altijd van je nagelriem naar de nageltip.
EAN code: 8719179621856, 8717333487669, 8711555009494
GHS signaalwoord
Gevaarlijk
UN code
1266
Lees meer
Lees minder
Etiketinformatie
Etiketinformatie
Hoewel wij zorg en aandacht besteden aan de etiketinformatie op internet kan het zijn dat deze afwijkt van de etiketinformatie op het product. Ten aanzien hiervan aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Lees daarom altijd de etiketinformatie op het product dat u thuis ontvangt.
Gebruiksaanwijzing
Bereidingsinstructies
Leg een katoenen watje met Kruidvat Nail Polish Remover enkele seconde op de nagel en verwijder de nagellak
Belangrijk
Gebruiksbeperkingen
Niet geschikt voor kunstnagels.
Samenstelling
Acetone
Aqua
Caprylic/Capric Triglyceride
Parfum
Coumarin
Alpha-Isomethyl Ionone
Limonene
CI 17200
Contactinformatie
Contactnaam
Kruidvat Renswoude NL
Communicatieadres
Nijborg 17, 3927 DA Renswoude
Contact type
Consumentenservice
Lees meer
Lees minder
Reviews
Anderen kochten ook
