Over dit product
Productinformatie
Glorix Eucalyptus Dikke Bleek is het ideale schoonmaakmiddel voor een 100% hygiënische reiniging van je toilet en ander sanitair.
De bleek neutraliseert nare geurtjes door het duosysteem en bevat anti-kalkingrediënten, die zelfs onder water actief zijn. De gepatenteerde formule van Glorix Eucalyptus Dikke Bleek verwijdert vlekken en gaat kalkaanslag langer tegen.
De bleek van Glorix is de nummer 1* van Nederland. Deze dikke bleek is namelijk de dikste bleek** in Nederland en België en zorgt voor een nog langere werking. Het bleekmiddel hecht optimaal aan het oppervlak voor een actieve bescherming van je toilet.
Je kunt Glorix Eucalyptus Bleek dagelijks gebruiken voor voortdurende hygiëne. De verpakking is handig in gebruik, waardoor je elke keer snel een schoon en hygiënisch toilet creëert. De fles van Glorix bleek is gemaakt van tot 30% gerecycled plastic.
Hoe gebruik je Glorix Eucalyptus Dikke Bleek?
Spuit Glorix Eucalyptus Dikke Bleek dagelijks onder de toiletrand en laat het product 15 minuten inwerken om onhygiënisch vuil en vlekken te verwijderen. Spuit het product in de afvoer van de keuken/badkamer om het schoon te maken en nare geurtjes tegen te gaan. Laat het 2 tot 3 minuten inwerken, daarna goed naspoelen met water.
Voor het schoonmaken van je sanitair in de badkamer en het toilet gebruik je 60 ml Glorix Eucalyptus Bleek op 5 L water (1 dop = 15 ml). Enkele ogenblikken laten inwerken en daarna naspoelen.
Gebruik altijd een plastic emmer. Geschikt voor gebruik in septische putten (20 ml).
Voordelen van Glorix Eucalyptus Dikke Bleek:
• Glorix Eucalyptus Bleek voor een 100% hygiënische reiniging van je sanitair
• Neutraliseert nare geurtjes door het duosysteem
• Biedt langer bescherming tegen kalkaanslag
• De formule beschermt het toilet actief, zelfs na het doorspoelen
• Glorix bleekmiddel is de dikste bleek** voor een nog langere werking
• De fles van Glorix bleek is gemaakt van tot 30% gerecycled plastic
Over Glorix
Goede hygiëne in huis is erg belangrijk. Glorix is al bijna 100 jaar een expert op het gebied van hygiëne. Overal ligt er vuil op de loer en je hebt lang niet altijd zin om dit tegen te gaan. Toch moet je de zichtbare en onzichtbare vijand van hygiëne krachtig bestrijden. Het verwaarlozen van sanitair zal ertoe leiden dat het vol bacteriën, vlekken en onaangename geuren komt te zitten. Als een expert op het gebied van hygiëne staat Glorix altijd voor je paraat om dit te voorkomen. Glorix is het eerste bleekmerk op de markt dat gerecycled plastic in zijn flessen verwerkt.
*Gebaseerd op Nielsen verkoop en aandeelcijfers bleek segment in de Nederlandse markt in december 2022.
**Van de bleek in de Nederlandse en Belgische markt in december 2022.
EAN code 6507583
Etiketinformatie
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Je kunt er ook voor kiezen om je bestelling gratis af te laten leveren bij een Kruidvat winkel bij jou in de buurt. Lees meer informatie over afhalen in een winkel
Gratis thuisbezorgen:
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 4.95 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:
| Bestelmoment | Bezorgmoment |
| Maandag voor 22:00 | Dinsdag |
| Dinsdag voor 22:00 | Woensdag |
| Woensdag voor 22:00 | Donderdag |
| Donderdag voor 22:00 | Vrijdag |
| Vrijdag voor 22:00 | Zaterdag |
| Zaterdag en Zondag | Zondag |
Ander bezorgmoment?
Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook


Actie

Kruidvat is altijd voordelig
/postnl-1-.jpg)









