WinkelsKlantenservice
DermaXPro by Head & Shoulders Hydrateert Conditioner

Over dit product

Productinformatie

Ga voor gezond uitziend en gevoed haar zonder roos* met de herstellende hydraterende DermaXPro by Head & Shoulders Hydrateert Conditioner.

De conditioner helpt je haarvezels bij elk gebruik te versterken om je haar te beschermen tegen haarbreuk, en voedt je haar voor lokken die licht aanvoelen. Masseer deze conditioner regelmatig in van je wortels tot je punten om de kwaliteit van je haar ter verbeteren in vier weken tijd. De conditioner is verrijkt met kokosolie en ceramidecomplex (piroctone olamine + ceramide) en is speciaal ontwikkeld voor je droge hoofdhuid.

Voordelen van de DermaXPro by Head & Shoulders Hydrateert Conditioner:
• De deskundige formule verbetert bij regelmatig gebruik de kwaliteit van je haar in 4 weken tijd en versterkt je haarvezels om je haar te beschermen tegen haarbreuk.
• De deskundige formule is ontwikkeld voor de droge hoofdhuid en is verrijkt met kokosolie, piroctone olamine en ceramide.
• Wist je dat de shampoo en conditioner van DermaXPro by Head & Shoulders samenwerken om je haar en hoofdhuid optimaal te versterken, zodat je nog beter beschermd bent tegen droogheid en roos?
• Dermatologisch getest. Deze deskundige conditioner van DermaXPro verzorgt je hoofdhuid en is mild voor haar en hoofdhuid.

*Zichtbare roos, bij regelmatig gebruik.

EAN code 5616563

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Wettelijke naam

  • Wettelijke benaming

    Conditioner

Belangrijk

  • Verplichte algemene vermelding

    Contact met de ogen vermijden. Bij contact, grondig uitspoelen met water.

  • Samenstelling

    Ingrediënten: Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Citric Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Piroctone Olamine, Hexamethylindanopyran, Butylene Glycol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Polysorbate 20, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Glycerin, Oryza Sativa Bran Extract, Cocos Nucifera Fruit Juice

  • Gebruikersbeperkingen

    Contact met de ogen vermijden. Bij contact, grondig uitspoelen met water.

  • Richtlijnen

    E_MARK

Gebruikersaanwijzing

  • Bereidingsinstructies 2

    Masseer de conditioner in op je haar en hoofdhuid na het wassen en laat de hydraterende formule een paar minuten inwerken alvorens deze uit te spoelen.

Contactinformatie

  • Contact type

    Consumentenservice

  • Marktverantwoordelijke in de EU

    Procter & Gamble Service GmbH

  • Communicatieadres

    65823 Schwalbach/Ts., Germany

  • Type communicatiekanaal

    Website

  • Communicatiekanaalgegevens

    www.pg.com

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis afhalen in een Kruidvat winkel:
Je kunt er ook voor kiezen om je bestelling gratis af te laten leveren bij een Kruidvat winkel bij jou in de buurt. Lees meer informatie over afhalen in een winkel

Gratis thuisbezorgen:
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 4.95 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:

Bestelmoment Bezorgmoment
Maandag voor 22:00 Dinsdag
Dinsdag voor 22:00 Woensdag
Woensdag voor 22:00 Donderdag
Donderdag voor 22:00 Vrijdag
Vrijdag voor 22:00 Zaterdag
Zaterdag en Zondag Zondag

Ander bezorgmoment?
Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

DermaXPro by Head & Shoulders Hydrateert Conditioner

220ml
36.318 / Prijs per liter
EAN code 5616563
   
€ 36.32 / Prijs per liter
  Apr 27, 2026 - May 10, 2026
 
5616563
Clubpromo : Head & Shoulders 2+2 gratis Head & Shoulders 2+2 gratis
DermaXPro by Head & Shoulders Hydrateert Conditioner
DermaXPro by Head & Shoulders Hydrateert Conditioner

Kruidvat is altijd voordelig

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis Gratis ophalen in de winkelGratis thuisbezorgd vanaf 50.00Gratis retournerenGratis punten met je Kruidvat kaartpostnl (1).jpg